Τα ψηφοδέλτια του Έβρου για την Περιφέρεια ΑΜΘ

Τους συνδυασμούς, τους υποψήφιους Περιφερειάρχες και τους υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους της Περιφερειακής Ενότητας Έβρου που θα συμμετέχουν στις εκλογές της 26ης Μαΐου παρουσιάζει σήμερα η «ΓΝΩΜΗ».

Αναλυτικά, συμμετέχουν οι συνδυασμοί: «Νέα Περιφερειακή Αναγέννηση» του νυν και εκ νέου υποψήφιου Περιφερειάρχη ΑΜΘ Χρήστου Μέτιου, «Περιφερειακή Σύνθεση» με επικεφαλής τον Χριστόδουλο Τοψίδη, «Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία» με υποψήφιο Περιφερειάρχη τον Κώστα Κατσιμίγα, «Περιφέρεια σε Δράση» με επικεφαλής τον Κωστή Σιμιτσή, «Λαϊκή Συσπείρωση» με επικεφαλής τον Δημήτρη Παπατολίδη, «Αντικαπιταλιστική Παρέμβαση – Ανταρσύα» με επικεφαλής τον Θοδωρή Περεντίδη και  «Αδέσμευτη Αναπτυξιακή Ανασυγκρότηση» με υποψήφιο Περιφερειάρχη τον Ανδρέα Καραγιώργη.

Νέα Περιφερειακή Αναγέννηση του νυν και εκ νέου υποψήφιου Περιφερειάρχη ΑΜΘ Χρήστου Μέτιου 

Περιφερειακή Ενότητα Έβρου

  1. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΟΥΔΕΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  7. ΔΗΜΟΥΔΗ ΤΖΑΤΖΑΪΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8.  ΖΑΡΙΦΕΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΖΑΡΗ
  10.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΚΑΡΑΣΟΥΛΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  13.  ΚΕΛΕΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14.  ΜΠΟΤΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  16. ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  17. ΤΖΙΑΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  18. ΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19.  ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  21.  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Περιφερειακή Σύνθεση με επικεφαλής τον Χριστόδουλο Τοψίδη

Περιφερειακή Ενότητα Έβρου

  1. ΒΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  4. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  5. ΓΚΟΥΛΙΑΜΑ ΜΑΝΔΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  6. ΔΕΛΗΜΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  7. ΕΞΑΚΟΥΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  8. ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛ ΙΟΥΣΤΙΝΗ
  10. ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  11. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
  12. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  13. ΚΟΥΡΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  14. ΜΟΣΧΟΦΙΔΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ)
  15. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
  16. ΠΑΝΤΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  17. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ
  18. ΣΙΑΡΝΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  19. ΣΚΑΡΛΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  20. ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΙΣΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ
Περιφέρεια σε Δράση με επικεφαλής τον Κωστή Σιμιτσή

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΒΡΟΥ

  1. ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  3. ΔΕΡΒΙΣ ΑΙΣΕ ΤΟΥ ΜΕΧΜΕΤ
  4. ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΦΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  7. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
  8. ΜΠΙΤΖΕΚΑ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΒΑΙΤΣΗ
  9. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΡΕΝΤΑΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ
  13. ΤΣΑΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΜΕΧΜΕΤ ΤΟΥ ΑΧΜΕΤ
Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία με υποψήφιο Περιφερειάρχη τον Κώστα Κατσιμίγα

Περιφερειακή Ενότητα Έβρου

  1. Αργυρίου Νικόλαος
  2. Βενέτης Απόστολος
  3. Γιαραμάνης Χρήστος
  4. Δαλαμπίρας Γεώργιος Χρυσοβαλάντης
  5. Δέδογλου Σπύρος
  6. Καζάκης Χαράλαμπος (Μπάμπης)
  7. Καλέση Ελισάβετ (Ελίζα)
  8. Καμπαρμούση – Τέλιου Μαρία
  9. Κόκκορη Μαργαρίτα
  10. Κουμπρίδου Σουλτάνα (Τάνια)
  11. Κυργιαλάνης Κωνσταντίνος
  12. Κωστίδου Καλλιόπη
  13. Μολά Χουσεϊν Οσμάν
  14. Μπέλλας Χρήστος
  15. Ντέντου Ευαγγελία
  16. Παπαχρήστου Ελένη
  17. Σκορδαλά – Ρίτη Μαριάνθη (Μαριάννα)
  18. Στράκος Ιωάννης
  19. Τερζή Σοφία
  20. Τολανούδη Ζωγραφία
Λαϊκή Συσπείρωση με επικεφαλής τον Δημήτρη Παπατολίδη

Εκλογική Περιφέρεια Έβρου

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΜΑΝΑΒΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΛΙΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΚΙΔΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ( ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΣΑΒΒΑ
  5. ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΠΕΡΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  9. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΜΟΛΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ
  12. ΜΠΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΝΑΖΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  16. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  17. ΡΙΖΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΔΑΜ
  18. ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  19. ΤΟΨΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Αντικαπιταλιστική Παρέμβαση – Ανταρσύα με επικεφαλής τον Θοδωρή Περεντίδη

Περιφερειακή Ενότητα Έβρου

 ΒΟΖΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ , ιδιωτική υπάλληλος
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, φοιτητής, Ιατρικής Μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Ιατρικής Αλεξανδρούπολης
ΚΟΥΣΙΝΟΒΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, φοιτήτρια Ιατρικής
ΛΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ φοιτητής, Ιατρικής Μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Φοιτητών Ιατρικής Αλεξανδρούπολης
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΦΟΥΛΗ , ιδιωτική υπάλληλος
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, Αναπληρωτής Εκπαιδευτικός, μέλος του Πανελλαδικού Συντονιστικού Αναπληρωτών
ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Εργάτης, μέλος του ΔΣ του Εργατικού Κέντρου Έβρου
ΞΟΠΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Αναπληρωτής Εκπαιδευτικός, μέλος του Πανελλαδικού Συντονιστικού Αναπληρωτών
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ, Άνεργος, μέλος της ΚΕΕΡΦΑ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, Δάσκαλος, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ, αυτοαπασχολούμενος, Μέλος της Διεθνιστικής Αντιπολεμικής Κίνησης
ΣΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ, αυτοαπασχολούμενος
ΤΟΜΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ, Ιατρός

Αδέσμευτη Αναπτυξιακή Ανασυγκρότηση με υποψήφιο Περιφερειάρχη τον Ανδρέα Καραγιώργη.

Περιφερειακή ενότητα Έβρου

  1. Αθανασιάδης Ανδρέας
  2. Βοστάνη Ευαγγελία
  3. Γραμμενίδου Ειρήνη
  4. Κιτσικούδη Δήμητρα
  5. Λογαρούδης Γεώργιος
  6. Μαυρίδης Αθανάσιος (Άτας)
  7. Μιλκονίδης Ηλίας
  8. Μπακάλκωστη Κωνσταντίνα
  9. Παπαδημητρίου Δήμητρα
  10. Περεντίδου Στυλιανή
  11. Τζιορτζίδου Μαρία
  12. Τσότρας Βασίλειος
  13. Φλώρος Μιχαήλ

0 Comments

Αφήστε ένα σχόλιο

error: