Όλοι οι υποψήφιοι για το νέο Δημοτικό Συμβούλιο Αλεξανδρούπολης

Έξι παρατάξεις διεκδικούν την ψήφο των πολιτών στις 26 Μαΐου, σύμφωνα με τους συνδυασμούς που κατατέθηκαν το Σαββατοκύριακο στο Πρωτοδικείο – «Παρών» και ανεξάρτητος συνδυασμός για την κάλπη της Δημοτικής Κοινότητας – Αναλυτικά τα ονόματα ανά συνδυασμό, εκλογική περιφέρεια και τοπική κοινότητα

Έξι συνδυασμοί και έξι υποψήφιοι Δήμαρχοι διεκδικούν το Δήμο Αλεξανδρούπολης και μέσα από τα αυτά τα έξι ψηφοδέλτια, εκατοντάδες υποψήφιοι δίνουν τη μάχη για μία θέση  στο δημοτικό συμβούλιο, που θα προκύψει από τις εκλογές της 26ης Μαΐου.

Πρόκειται για τον συνδυασμό «Πόλη και Πολίτες», με επικεφαλής και εκ νέου υποψήφιο Δήμαρχο Αλεξανδρούπολης τον Βαγγέλη Λαμπάκη, τον συνδυασμό «Λαϊκή Συσπείρωση» με επικεφαλής τον Σάββα Δευτεραίο, τον συνδυασμό «Δήμος για όλους –  Πρώτα εσύ» με επικεφαλής τον Γιάννη Ζαμπούκη, τον συνδυασμό «Ενότητα για μία νέα πορεία στο Δήμο Αλεξανδρούπολης» με επικεφαλής τον Δημήτρη Λαζόπουλο, τον συνδυασμό «ΑΝΑΣΑ» με επικεφαλής τον Παύλο Μιχαηλίδη και τον συνδυασμό «Αδέσμευτη Νέα Αυτοδιοίκηση» με επικεφαλής τον Βαγγέλη Μυτιληνό.

Σημειώνεται πως μέσα από τον «Κλεισθένη» έχει δοθεί η δυνατότητα συμμετοχής ξεχωριστών συνδυασμών για τα συμβούλια των τοπικών κοινοτήτων, με ψήφο στη δεύτερη κάλπη που θα υπάρχει ειδικά για αυτές. Ηδη για τη δημοτική κοινότητα Αλεξανδρούπολης  έχει καταθέσει συνδυασμό η Ανεξάρτητη Κοινότητα «Φάρος»

Τα ψηφοδέλτια των συνδυασμών των τοπικών κοινοτήτων τους θα τα δημοσιεύσουμε σε επόμενο φύλλο της εφημερίδας μας.

Αναλυτικά, ανά συνδυασμό, όλοι οι υποψήφιοι:

Πόλη και Πολίτες 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

  1. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  3. ΑΤΖΑΝΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  5. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  7. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ
  9. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  10. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  11. ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
  12. ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)
  13. ΓΚΙΡΤΖΗ-ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ)
  14. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  15. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  16. ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
  17. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  18. ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ
  19. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ
  20. ΖΙΩΓΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
  21. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  22. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
  23. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  24. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  25. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  26. ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
  27. ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  28. ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ       ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
  29. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
  30. ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  31. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
  32. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ    ΦΟΙΒΗ
  33. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
  34. ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  35. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  36. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  37. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ
  38. ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  39. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  40. ΣΟΥΛΤΑ-ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ
  41. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
  42. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ  (ΠΗΓΗ)
  43. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  44. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
  45. ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  46. ΤΣΟΝΙΔΟΥ -ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  (ΕΛΛΗ
  47. ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  48. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  49. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  50. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  51. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ
  52. ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ
  53. ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ)
  2. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Φερών

  1. ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
  4. ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  5. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  7. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  8. ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Άβαντος

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
  2. ΔΟΥΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  4. ΜΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  5. ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
  6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  7. ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αλεξανδρούπολης

  1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΝΕΖΑΤH
  4. ΜΠΟΤΣΙΑΒΑ ΜΑΡΙΝΑ
  5. ΝΑΪΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΠΑΖΑΡΛΙΩΤΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ  (ΝΙΚΗ)
  7. ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  8. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ)
  9. ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  10. ΠΟΝΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
  11. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  (ΣΤΕΛΙΟΣ)
  12. ΣΥΝΑΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
  13. ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  14. ΤΑΤΕΒΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΑ
  15. ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  16. ΧΡΗΣΤΟΥΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΘΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ανθείας

  1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΚΑΡΑΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  5. ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  6. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΔΑΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αρδανίου

  1. ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΚΑΠΟΥΣIΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  3. ΚΟKΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
  5. ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  6. ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δορίσκου

  1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  3. ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΝΤΟΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΩΡΙΚΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δωρικού

  1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  2. ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  3. ΝΕΠΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΣΑΡΙΜΠΕΚΙΔΗΣ ΑΝΤΡΑΝΙΚ
  5. ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  6. ΧΡΥΣΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΟΥΤΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λουτρού

  1. ΓΚΙΟΥΡΚΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΝΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  4. ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  5. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
  6. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΚΡΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μάκρης

  1. ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ                 ΦΕΪΦΖΗ
  2. ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ
  3. ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
  4. ΜΠΑΡΗ               ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
  5. ΧΑΤΖΗ ΣΑΛΗ
  6. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νίψης

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔOY KΥΡΙΑΚΗ
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΜΑΛΟΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  4. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  5. ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πέπλου

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  2. ΚΟΥΔΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΤΣΟΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
  6. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΣΟΦ ΙΑ
  7. ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ
  8. ΣΙΤΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Συκορράχης

  1. ΑΪΒΑΛΙ ΜΠΙΛΙΑΛ
  2. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΡΑΧ
  3. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΛΙΖ
  4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΤΗΦ
  5. ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΣΑΡΡΙΔΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φερών

1.ΑΔΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2.ΓΙΑΝΤΣΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

3.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΕΤΙΝ

4.ΚΟΡΔΑ  ΕΥΘΥΜΙΑ

5.ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6.ΜΠΕΔΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ

7.ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8.ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9.ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ  ΟΥΡΑΝΙΑ

10.ΤΣΙΚΟΥ  ΜΑΡΙΑ

11.ΤΣΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

«Λαϊκή Συσπείρωση»

Εκλογική Περιφέρεια ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ:

  1. ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ
  2. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
  4. ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  8. ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΠΟΙΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  9. ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡIOY
  10. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  12. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  13. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρα ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  14. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  17. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  18. ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  19. ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  20. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  21. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  24. ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  30. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  32. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ
  34. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  35. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ
  36. ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  37. ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  38. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  39. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΣΕΡΓΙΟΥ
  40. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  41. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  42. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  43. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  44. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ
  45. ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  46. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
  47. ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
  48. ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  49. ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ
  50. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  51. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  52. ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  53. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ:

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  2. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΦΕΡΩΝ:

  1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  7. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΙΔΙΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
  5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ σύζυγος ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΚΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΡΕΩΝΑ ΘΕΑΝΟΥΛΑ χήρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΛΥΡΩΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  12. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  13. ΠΑΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  15. ΣΙΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  19. ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ σύζυγος ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΚΟΣΜΙΔΟΥ-ΒΙΖΓΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  6. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΤΙΤΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΟΡΕΣΤΗ
  2. ΚΑΡΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ σύζυγος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΤΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΦΡΥΔΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

«Δήμος για όλους – Πρώτα Εσύ»

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης

1 ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ

3 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5 ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6 ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7 ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9 ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) του ΙΩΑΝΝΗ

10 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

11 ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ – ΕΔΟΥΑΡ

12 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

13 ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

15 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16 ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17 ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΑΡΙΜ

18 ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19 ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

20 ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

21 ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

22 ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

23 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24 ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25 ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26 ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

27 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

28 ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΩΜΑ

29 ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

30 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

31 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

32 ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

33 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

34 ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΡΙΝΤΩΝ

35 ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36 ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

37 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ

38 ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΗΝΑ

39 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

40 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

41 ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

42 ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ

43 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

44 ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΙ του ΑΡΗΦ

45 ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ του ΝΑΜΠΙ

46 ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

47 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

48 ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΙΝ

49 ΧΑΣΑΝ-ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ

50 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

51 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

52 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

53 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης

1 ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

1 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6 ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

7 ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

8 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Αλεξανδρούπολης

1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2 ΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3 ΓΚΡΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ

4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6 ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

8 ΚΟΥΚΑΚΗ ΜΑΙΡΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11 ΜΠΟΥΤΖΙΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

12 ΟΛΤΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13 ΠΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14 ΠΑΠΑΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15 ΠΙΣΤΕΠΟΛΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ

16 ΤΣΙΦΟΥΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

17 ΤΣΙΦΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18 ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΛΤΕΜ του ΣΕΝΩΛ

19 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΡΟΥΣΣΙΝΟΥ

20 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21 ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Συκορράχης

1 ΑΔΕΜ ΑΧΜΕΤ ΤΕΣΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ

2 ΙΣΛΑΜ ΔΕΣΤΑΝ ΠΑΡΙΣ του ΙΣΛΑΜ

3 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4 ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΜΟΥΜΙΝ ΠΑΚΙΖΕ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ

6 ΟΥΖΕΪΡ ΟΓΛΟΥ ΤΑΧΗΡ του ΟΥΖΕΪΡ

7 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Ανθείας

1 ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΜΟΥΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

4 ΜΠΕΔΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5 ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Δωρικού

1 ΓΕΡΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΑΡΤΟΥΡ

5 ΟΓΚΑΝΕΣΙΑΝ ΑΡΜΗΝΕ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Νίψης

1 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6 ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Αρδανίου

1 ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

2 ΛΥΤΣΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

3 ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4 ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΤΣΙΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Δορίσκου

1 ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ

4 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

5 ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Καβησου

1 ΚΥΡΓΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Τριφυλλίου

1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Για την Τοπική Κοινότητα Φερών

1 ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3 ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4 ΚΑΡΑΠΑΝΤΣΙΟΥ ΣΥΡΜΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΚΑΡΔΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6 ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7 ΜΗΡΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ

8 ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

«Ενότητα για μία νέα πορεία στο Δήμο Αλεξανδρούπολης»

Εκλογική περιφέρεια Αλεξανδρούπολης

  1. Αραμπατζής Χρήστος του Μόσχου
  2. Αργυρίου Γεώργιος του Νικολάου
  3. Βαλαβανίδου Σμαρώ του Γεωργίου
  4. Γιμουσακάκης Πασχάλης του Ευαγγέλου
  5. Γκαβουγιώργου Δήμητρα του Κωνσταντίνου
  6. Γκιούρδα Όλγα του Χρήστου
  7. Γκουλζαντίδης Γιάννης του Ιγνατίου
  8. Γουμενίδης Ευάγγελος του Θεοδώρου
  9. Δαγδαλιανίδου Μπέλα του Παύλου
  10. Δεληγιάννη Παρασκευή σύζυγος Μιχαήλ
  11. Δραγουμάνης Χρήστος του Κωνσταντίνου
  12. Εμμανουηλίδης Γεώργιος του Παναγιώτη
  13. Ευρώπας Χρήστος του Ευαγγέλου
  14. Ζιούτης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
  15. Θαναηλίδου Αικατερίνη του Ιωάννη
  16. Καζαλή Αλέβ του Φεράτ
  17. Καΐσα Δημητρούλα σύζυγος Γεωργίου
  18. Καΐσα Σταματία του Αθανασίου
  19. Καΐσας Γεώργιος του Μαυρουδή
  20. Κηπουρού Μεταξία του Αναστασίου
  21. Κριτού Άννα του Συμεών
  22. Λαμψακιανού – Γκιώτη Παναγιώτα του Λαζάρου
  23. Λαχτάρα Ελένη του Χρήστου
  24. Λαχτάρας Χρήστος του Μενέλαου
  25. Μακρής Αθανάσιος του Νικολάου
  26. Μάνδαλος Παναγιώτης του Δημητρίου
  27. Μεμίς ογλού Χαμπίπ του Κούρτ Μουσταφά
  28. Μητράκης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  29. Μπετσίδης Χρήστος του Δημητρίου
  30. Παλίδου – Ρίζου Ευαγγελία του Χαριλάου
  31. Παρασίδης Ιωάννης του Γεωργίου
  32. Πετρίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  33. Σονωβίδου Τατιεβίκ (Θεοδώρα) του Ρουσλάν
  34. Τσιαλιάφας Αθανάσιος του Πασχάλη
  35. Τσιμπλιαράς Δημήτριος του Ιωάννη
  36. Χασάν Χασάν του Μουζαφέρ
  37. Χουρμούζης Δημήτριος του Ιωάννη
  38. Χριστοφοράκη Κυριακή του Ιακώβου

 

Εκλογική περιφέρεια Τραϊανούπολης

Μήτσικα Ελένη του Νικολάου

 

Εκλογική περιφέρεια Φερών

Γιουφτσίδης Γεώργιος του Ιωάννη

Εφραιμίδου Σβετλάνα  (Φωτεινή) του Αρουτιούν

Πεϊχαμπέρης Σταύρος του Δημητρίου

Πιστόλας Χρήστος του Στέργιου

Ριτζάλης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

 

Κοινότητα  Μάκρης

Αχμέτ Μουμινέ σύζυγος Ραμαντάν

Αχμέτ Ραμαντάν του Αχμέτ

Αχμέτ Τσομπάν Αχμέτ του Ραμαντάν

Γουμενίδου Κρυσταλλένια του Γρηγορίου

Μπιλιάλ Εμινέ του Φεϊζ

 

 

«ΑΝΑΣΑ»

Δημοτική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ            του         ΠΑΣΧΑΛΗ
  2. ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     του         ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  3. ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ   του         ΖΗΣΗ
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                του         ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  5. ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)                του         ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    του         ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ         του         ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ
  8. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ             του         ΣΠΥΡΟΥ
  9. ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του         ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  10. ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ           του         ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του         ΣΑΡΑΝΤΗ
  12. ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του         ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  13. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ)           του         ΣΤΑΥΡΟΥ
  14. ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του         ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του         ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         του         ΜΙΧΑΗΛ
  17. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ             του         ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ         του         ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  20. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                του        ΠΑΣΧΑΛΗ
  21. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ   του         ΙΒΑΝ
  22. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ                του         ΣΥΜΕΩΝ
  23. ΛΑΜΠΑΡΔΗ-ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του         ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ          του         ΧΡΗΣΤΟΥ
  25. ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του         ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  26. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του         ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  27. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του         ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ               του         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  29. ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του         ΝΕΡΑΤΖΗ
  30. ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      του         ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    του         ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  32. ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ             του         ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  33. ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ        του         ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  34. ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                του         ΙΩΑΝΝΗ
  35. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           του         ΦΩΤΙΟΥ
  36. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             του         ΛΕΩΝΙΔΑ
  37. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ             του         ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ)        του         ΑΝΕΣΤΗ
  39. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        του         ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  41. ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        του         ΣΤΑΥΡΟΥ
  42. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του         ΣΤΑΥΡΟΥ
  43. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του         ΣΠΥΡΟΥ
  44. ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ  του         ΙΩΑΝΝΗ
  45. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         του         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  46. ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)          του         ΜΠΟΡΙΣ
  47. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  του         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  48. ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ)                 του       ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  49. ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ)         του         ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  50. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του         ΙΩΑΝΝΗ
  51. ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του         ΑΓΓΕΛΟΥ
  52. ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  του         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  53. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ              του         ΒΕΛΗ-ΤΣΑΟΥΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Τραινούπολης

  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ)       του         ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ               του         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του         ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ           του         ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  3. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            του         ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ              του         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     του         ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ        του         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  7. ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του         ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ             του         ΙΩΑΝΝΗ

 

«Αδέσμευτη Νέα Αυτοδιοίκηση»

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης

1) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4) ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6) ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7) ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9) ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10) ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ

11) ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

12) ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

13) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ

14) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

15) ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

16) ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

17) ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

18) ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

19) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ

20) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

21) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) ΤΟΥ ΣΑΜΟΥΗΛ

23) ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΙ

24) ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

25) ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

26) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

27) ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

28) ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ

29) ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

30) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

31) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

33) ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

34) ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

35) ΤΖΑΝΙΔΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

36) ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

37) ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

38) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ ΤΟΥ ΙΣΕΜ

39) ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης

1) ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

1) ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΗ

2) ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3) ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ

4) ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6) ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7) ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

Τοπική κοινότητα Πέπλου

1) ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΔΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΡΕΪΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5) ΤΣΑΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική κοινότητα Φερών

1) ΓΙΟΥΣΟΥΦΟΓΛΟΥ ΖΕΚΗ ΤΟΥ ΝΑΣΟΥΦ

2) ΜΑΝΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4) ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5) ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

6) ΠΡΑΣΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7) ΠΡΕΤΕΡ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

8) ΤΖΙΤΑΡΙΑΝ ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛ

 

ΓΙΑ ΤΗ 2Η ΚΑΛΠΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΦΟΥ ΝΕΡΑΤΖΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΡΓΙΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΪΛΑΝ του ΚΟΥΡΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΡΚΑΛ του ΜΠΟΥΡΧΑΝ

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΗΛΙΑ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

0 Comments

Αφήστε ένα σχόλιο

error: